The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com


1
987-2015

GEÇMİŞTEN GELECEĞE GÜVENLE
..

Ayhan Kökdemir tarafından 1987 yılında Kardeşler Cam adı altında Bostancı Küçükyalı’da orta ölçekli bir atölye büyüklüğünde 80m2 kapalı alana kurulan, cam işleme, alüminyum resim çerçeveleri konusunda hizmet veren firmamız 1998/08/01 yılında adres ve isim değişikliği yaparak modoko mobilyacılar sitesinin olduğu bölgedeki Ekin sanayi sitesinde 200 m2 kapalı alanı olan bir atölyede Gökay Cam Alüminyum Dekorasyon Raylı Kapak Sistemleri adı altında faaliyetine devam etmiştir.

Sürekli kendisini yenileyerek, ar-ge yatırımları yaparak cam ve alüminyum sektöründe kurumsallaşmayı ve kaliteyi birinci hedef alarak üretim, işleme konusunda günümüz teknolojilerini takip ederek kalite prensiplerinden ödün vermeden branşında çok iddialı konuma gelmiştir. 2006 yılı ortalarında yapmış olduğu yatırımlarla kapalı alanını 400 m2 çıkarıp bünyesine katmış olduğu yeni makina araç ve gereçlerle faaliyetini genişletmeye devam etmiştir. 2007 yılı başlarından itibaren kapalı alanını 600 m2 ye çıkarıp, bünyesinde cam ve alüminyum üretimine ek olarak pazarlama ve satış tanıtım departmanı oluşturmuştur. 01.05.2014 tarihinde Gökay Cam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ismini alarak unvan değişikliğine gitmiştir. Esenşehir Mahallesi Necip Fazıl Bulvarı No:49/B Y.Dudullu
Ümraniye İstanbul daki yeni adresinde bünyesine kompozit ve cam giydirme cephe, ısı yalıtımlı alüminyum doğrama sistemlerini katarak faaliyetlerine devam etmektedir.

     

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com